35 דרכים איך לא להיות מאושר

כולנו רודפים אחרי אושר, אחרי אושר רגעי, אחרי אושר לטווח הארוך (פנסיה), ומאמינים שבסוף הדרך ניהיה מאושרים.

מה אם הייתי אומר לכם שאתם בכלל מנסים להיות אומללים ולא מאושרים.

אנחנו יודעים שלהיות אומלל ולא מאושר לפעמים דורש מאיתנו עבודה, אבל לא הרבה אנשים יודעים שזה לא כל כך קשה לעשות את זה.

עקבו אחרי הכללים האלו וההצלחה מובטחת.

1. תדאג להשאר בבית ובאזור הנוחות שלך.
למקסם את הזמן הבית זה הכרחי, לא לצאת הרבה, לא להכיר אנשים חדשים.
לדאוג לעשות הכל בתוך הבית ולא לצאת ממנו, זאת אומרת לאכול בתוך החדר ולא לדאוג לסדר אותו, להשאר בבלגאן של עצמך מאוד חשוב לחוסר האושר שלך.

2. תדפוקו את השינה שלכם.
אל תישנו בצורה קבוע ותלכו לישון מאוחר, ממש מאוחר, ותדאגו תמיד אבל תמיד להסתכל בפייסבוק\אינסטגרם\ווצאפ לפחות שעה לפני שתלך לישון.

3. תדאגו לכמה שיותר זמן מסך, אם זה ברשתות החברתיות או סתם לחפור בתוך החדשות באינטרנט וסרטונים משעממים ביוטיוב, תחשבו הרבה על המצב הגלובלי והרבה דברים שאתם קוראים בסמאטפון על דברים שאין לכם באמת שליטה עליהם זה ייסב למוח שלכם את הרייקנות שאתם צריכים.

4. תדאג לא להיות ממוקד לגבי המטורת שלך.
תדאג להציב לך מטרות לא ברורות, ודרכים ממש אבל ממש לא מדוייקות איך להשיג את המטרות האלו.

5.תלך אחרי האינסטינטיקים שלך, אם אתה רוצה לישון עוד שעתיים סתם? אז תישן עוד שעתיים סתם
אתה רוצה לאכול את הפיצה הזאת שאתה יודע שזה לא נכון בשבילך, לך על זה!

6. תחשוב לעצמך רק במחשבות שליליות ותחשוב תמיד מה יכול להשתבש, מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות בכל מצב.

7. תשפוט את החלטות העבר שלך, תשפוט את החלטות ההווה שלך, תיהיה מאוד ביקורתי לגבי הסביבה שלך וכל תנועה ותזוזה אפשרית של כל אחד שקרוב אלייך.

8. תאשים את ההורים שלך, את האחים שלך, את החברים שלך בכל מה שקורה לך כרגע ומה שקרה לך בעבר, ותיהיה בטוח ב100% שכולם אשמים בנסיבות שקורות לך חוץ ממך.

9. תשמור טינה לגבי כולם. זוכר את הילד הזה שדחף אותך לחול כשהיית בן 10? יופי, תיהיה עצבני עליו גם אחרי 20 שנה, למה?
כי מגיע להם!, תמיד תזכור את כל האנשים שעשו לך דברים רעים, ואף פעם אל תשכח.

10. תשאר ביחסים רעילים ולא בריאים, מאוד מאוד לא בריאים, ותדאג שהסיבות יהיו ממש לא הגיוניות.
מאוד מאוד חשוב לחוסר האושר שלך, אתה יודע שזה לא בריא?, אתה יודע שאין באמת סיבה טובה לשמור על היחסים? מעולה, אתה בדרך הנכונה להיות לא מאושר!

כלב עצוב בשמיכה


11. תגונן על האנשים הקרובים אלייך באופן מוגזם, תדע לאן הם הולכים בכל רגע ובכל דקה ובכל שעה.

12. תאשים את ההכנסה שלך על הכלכלה, על המדינה, על העשירים, הם תמיד הבעיה לזה שאתה לא מרוויח מספיק ולא מצליח לחסוך בכלל. לא משנה מה תאשים את כולם חוץ ממך.

13. תשווה את החיים שלך עם אחרים, ותרגיש לא יוצלח ולא נחוץ, תשווה בדיוק מה אנשים השיגו עד כה ואתה לא. הם יותר טובים ממך ואתה יודע את זה.

14. אל תפרגן, אל תפרגן לאף אחד, לא משנה עד כמה הוא עבד קשה בכדי להצליח. זה לא מגיע לו, תקנא כל כך עד שזה יבער לך מבפנים.

15. תדאג שהפעולות של הסביבה שלך ישלטו על הרגשות שלך בכל רגע נתון. תן לסביבה להחליט על הפעולות שלך, על המעשים שלך, ועל החשיבה שלך.

16. תשווה את הגוף שלך, את הבריאות שלך ואת הבריאות הנפשית שלך לאחרים. אתה צריך להיות יותר רזה, יותר בריא, הרבה יותר לא אתה.

17. קודם כל תדאג לכולם ורק אחרי זה תדאג לעצמך, תקריב את עצמך לטובת האחר. כולם צריכים לבוא לפנייך. תתן הרבה לפני שאתה מקבל

18. תמיד תזכור את העבר, ואל תקבל את השינוי, העבר תמיד היה יותר טוב מההווה. תן לעבר לרדוף אחרייך לכל מקום שתלך אליו.

19. אל תגיד לעצמך תודה ואל תעריך כל יום, הכל זה מובן מאליו. אתה פשוט חי חיים רגילים שום דבר לא מיוחד, אין לך על מה להגיד תודה.

20. תקרא ותראה חדשות, כל יום, אפילו כמה פעמים ביום. תקבל תמונה ראליסטית ואמיתית על העולם, ועל כל מי שנמצא בו. החדשות קובעות בדיוק מה קורה בעולם, ואיך המצב משפיע עלייך ועל המדינה שאתה גר בה.

21. תפחד מהעתיד, אף אחד לא יודע מה העתיד יביא, לחשוב תמיד על הגרוע ביותר שיכול לקרות.
מאוד חשוב לזכור, העתיד שלך משפיע לך על כל חיים, כל צעד שתעשה, אז כדי שתפחד.

22. תקיף את עצמך עם אנשים שלילים. הם יתנו לך תמונה ראליסטית על החיים שלך, ועל החיים של כולם. תנסה כמה שיותר לשפוט אנשים אחרים ביחד עם הסביבה השלילית שלך.

23. הגוף שלך לא כל כך חשוב, זה בסדר לעשן סיגריות, אלכוהול, סמים. זה נותן לך חוויות, חוויות הרבה יותר חשוב מהבריאות שלך. תדע שתמיד הבריאות שלך היא בתחתית סדר העדיפיות

24. תצרוך סוכר מעובד, משפיע מאוד על המוח ומקדם מאוד את הדרך שלך לחוסר האושר, אוכל מהיר, או ממתקים למינהם ושוקולד.

25. תכנע ללחץ חברתי, אם כולם עושים את זה, זה בדיוק סימן שגם את צריך לעשות את זה. לא משנה עד כמה זה לא טוב בשבילך, לא בריא, לא מועיל, לא נוח. אתה חייב גם לעשות את מה שכולם עושים.

26. אל תאהב את עצמך, אל תגיד לעצמך תודה, ותתמקד בחסרונות שלך. תפסיק לחשוב שאת מיוחד, כי אתה לא, אל תאהב את עצמך. זה מוזר ולא מועיל.

27. תן לאחרים להחליט החלטות חשובות לגביי החיים שלך, אל תקח אחריות. הסביבה שלך יודעת ממש טוב מה אתה רוצה, מה אתה צריך, מה יעשה לך טוב. במיוחד שהם מכירים אותך קצת זמן.

28. תשאר בעבודה שאתה לא אוהב, זה בסדר "כולם עושים את זה". הזמן יעשה את שלו והפנסיה תגיע, עד אז תסתכל הרבה על השעון, ותמשיך לחכות עד סוף המשמרת. זה לגמרי בסדר אפילו שאתם שונאים את כולם בעבודה.

29. תמשיך בקריירה ומקצוע שאתה לא אוהב, התחלת עם זה תסיים את זה, זה תורם לדיכאון שלך. יכול לעשות פלאים לעצבים שלך, במיוחד אם אתה לא אוהב שום דבר ממה שאתה רוב הסיכויים שתחטוף התמוטטות עצבים הרבה לפני הפנסיה.

30. תרדוף אחרי כסף ורק אחרי הכסף, זה כל מה שחשוב, במיוחד שאתה בונה עסק. המטרה העיקרית שלכם צריכה להיות עסק מצליח וזה הדבר היחידי שבאמת חשוב.

31. תדאג שיהיה לך אגו מנופח, אף פעם אל תבקש עזרה מאחרים, אתה יודע הכי טוב. אף אחד לא באמת יודע מה טוב בשבילך חוץ ממך, אל תקשיב לעובדים שלך, למנהלים שלך. לאף אחד אחר אין דעה שיכולה להיות יותר טובה מהדעה שלך.

32. תסגור את עצמך לעולם אל תשתף, אל תחלוק, ואל תתקרב לאנשים שאוהבים אותך. הם ישברו לך את הלב בסופו של דבר, אין טעם לסמוך על אנשים. זה יכול להועיל מאוד לדיכאון שלך.

33. תאמין שאתה לבד לגמרי, גם אם יש מסביבך אנשים שאוהבים אותך. אתם לא באמת יכולים לאהוב עדיף להיות לבד, זה הרבה יותר נוח.

34. תיהיה בטוח שאין לך מספיק כוחות בכדי לעשות את השינויים שאתה באמת רוצה לעשות בחיים.

35. תהלל את הדיכאון ואת האומללות שלך, ותהיה בטוח שלעולם לא תהיה מאושר, ותאמין בזה. תיהיה בטוח ששום דבר לא יכול לעזור לך, אף אחד לא יודע מה טוב בשבילך, ואף אחד לא באמת רוצה לעזור לך. אתה אדם מדוכא וזהו זה.

תפעלו בצורה הזאת ותהיו בטוחים שההצלחה להיות לא מאושר קרובה מאוד.
לא חייבים לפעול לפי כל הכללים גם אם תעקבו אחרי חלקם הצלחתם מובטחת.

*חשוב מאוד לציין שהפוסט הוא 100% ציני, וסרקסטי.*

*תשקפו את הפעולות שלכם, ותראו אם אתם פועלים לכיוון הנגדי מהאושר, ותעשו את ההפך, לפעמים זה לא מה שאנחנו צריכים לעשות ואנחנו לא עושים, אלא מה שאנחנו כבר עושים והוא לא נכון.*

עדיין לא נרשמת לעדכון השבועי?​
סגירת תפריט